BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 6525654
nr 652 5654
Golvlampa
vitmetall, 1930-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 17:55:37
250 kr
550 kr
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
650 kr
900 kr
900 kr
950 kr
1.000 kr
1.100 kr
6
1.100 kr
6
1.400 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr
6
1.700 kr
6
1.900 kr
2.200 kr
6
2.100 kr
6
2.400 kr
2.600 kr
6
2.600 kr
6
2.700 kr
ledande budet*